Activity Attendant Reviews

What Our Students Say

Padova Üniversitesi Psikoloji Bölümü için destek aldığımız Firenze Eğitim bize her aşamada çok yardımcı oldu. Şirket sorumlusu Daniele bey, talebimiz üzerine en kısa zamanda bizimle bir zoom görüşmesi ayarladı. Sorduğumuz her soruya net cevaplar verdi. Attığımız her mail inanılmaz bir hızda cevaplandı. Tüm desteğiniz, bilgilendirmeleriniz, yardımlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Padova Üniversitesi'nin Türkiye temsilcisi olan Firenze Eğitimi İtalya'da eğitim almayı düşünen tüm öğrencilere tavsiye ederim.

Defne D., Padova, Psikoloji
Sevgili Neslihan hanim ve firenze danismanliga cok tesekkur ederim. Yuksek lisans başvrualım icin bastan sona her konuda yardımcı oldular. Ne zaman yazsam yanıtsız bırakmadılar. Her sey icin cok tesekkurler tekrar ve tekrar:)

Naz B., NABA, Görsel İletişim Tasarımı
Firenze'nin verdiği danışmanlık hizmetinden ailecek inanılmaz memnun kaldık. Biz de duyumlarımız nedeniyle kendilerini tercih ettik ve bundan dolayı da çok memnunuz. O kadar hızlı dönüşler yapıyorlar ki (biz Daniele ile çalıştık) saniyeler içinde aldığımız yanıtlar ve yönlendirmeler ne kadar profesyonel ve kurumsal olduklarını kanıtladı. Ben S.Joseph mezunu oluyorum ve University of Padua'dan eğitim dili ingilizce olan "Psychological Science" bölümüne kabul aldım. Universitenin kuruluş yılı 1222. Dünya sıralamalarında çok iyi... Üstelik master's degree "Cognitive neuroscience and clinical neuropsychology" ye devam edebileceğim aynı üniversitede... Bu yıl tanıdığım başka arkadaşlarıma da Daniele yardımcı oldu. Onlar da kabul aldı. Italya da okumak çok güzel olacak. Daniele çok teşekkürler. Italya' daki üniversitelerle olan güçlü iletişiminiz beni ve ailemi çok etkiledi.

Melis S., Padova, Psikoloji
Merhaba! Gerçekten çok ilgili, gerçekçi ve yardımcı olan bir danışmanlık aldık diyebilirim. Daha öncesinde başka firmalara gitmiştim içime sinmedikleri için Firenze Eğitimden de fikir almak istedim ve iyi ki almışım. Son derece güvenilirler özellikle Daniele beye teşekkür ederim :) Messina University Political Sciences and International Relations bölümünü kazandım :)

Berkay E., Messina, Uluslararası İlişkiler
Bu süreçte farklı ülkeler için dahil bir sürü danışmanlık firması ile görüşüp hatta çalışmaya başlayıp çok düzensiz ve verimsiz danışmanlık deneyimleri yaşadım. Fakat Firenze'ye ve özellikle Daniele beye bana başvuru sürecimde kusursuz bir  şekilde yardım ettikleri ve "bir danışman nasıl olmalıdır?"ı gösterdikleri için ayrıca teşekkür ederim :)) Ca'Foscari üniversitesinden Business Administration & Management( lisans)bölümünden kabulümü aldım heyecanla süreci tamamlamayı bekliyorum :)) Şahsen danışmanınızın bu süreçte bence psikolojik olarak çok etkisi var eğer işler düzensiz , verimsiz bir şekilde yol alıyorsa bu öğrenciyi de mental açıdan çok olumsuz etkiliyor. Eğer İtalya'da eğitim almak istiyorsanız başka danışmanlıklar ile vakit kaybetmeyin derim.


İdil G., Ca’ Foscari, İşletme
Ca Foscari Üniv. Language Sciences Daniele Bruno bölümünden kabul aldığımı büyük bir sevinçle belirtmek isterim. Bu süreçte bana destek olan sayın Daniele Bruno Bey'e ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim!

Ece E., Ca’ Foscari Venedik, Dil ve Edebiyat
Firenze İtalya başvuru sürecimde çok yardımcı oldu ve de Luiss University'nin Politics: Philosophy and Economics (English) bölümünden kabul aldım. E-mail'lerime çok hızlı dönüş sağlamakla beraber bütün sorularımı detaylıca cevapladılar. Burs olanakları hakkında da beni haberdar etmekteler. Kesinlikle tavsiye ederim.

Arı B.,  LUISS, Uluslararası İlişkiler
İtalya'da yüksek öğrenim hayallerimi gerçekleştirmeme yardımcı oldukları için öncelikle çok teşekkür ederim. Bütün süreç boyunca inanılmaz yardımcı oldular ve desteklerinin de sayesinde İtalya'nın en iyi okullarından biri olan LUISS Üniversitesi'nin "Politics, Philosophy and Economics" bölümüne kabul aldım. Eğer İtalya'da üniversite eğitiminize devam etme gibi bir planınız varsa, Firenze'den danışmanlık almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Ozan P., LUISS, Uluslararası İlişkiler
LUISS Politics: Philosophy and Economics bölümüne başvurumu Firenze ile birlikte yaptım ve kabul aldık. Süreçte aklıma takılan her şeye çok kısa sürede cevap verdiler ve yardımcı oldular. Kabul sonrasında ve diğer konularda da desteğe devam ediyorlar şu anda kayıt işlemleri yurt başvurusu ve burs konularında destek veriyorlar Daniele bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle öneriyorum.

Mert Ş.,  LUISS, Uluslararası İlişkiler
İtalya’da eğitim almak istiyorsanız bu süreçte danışmanlık için kesinlikle Firenze’yi tercih etmenizi öneririm. Yüksek lisans için kabul aldığım Padova Üniversitesi ICT for Internet and multimedia başvuru sürecimde bütün sorularımı sabırla ve çok hızlı bir şekilde cevaplayıp destek oldular.Çok ilgililer ve her türlü problemde fazlasıyla yardımcı oluyorlar.


Esra E., Padova, Mühendislik
Firenze Eğitim aracılığıyla başvurduğum Ca'foscari Üniversitesi Economics, Finance and Sustainability ve Pavia Üniversitesi Economics, Development and Innovation yüksek lisans bölümlerine kabul aldım. Özellikle Daniele Bey başvuru sırasında çok yardımcı oldu ve bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap verdi. Bu süreçte her türlü sorunumda çok yardımcı olup her şeyle adım adım ilgilendikleri için başta Daniele Bey olmak üzere Firenze eğitime çok teşekkür ederim.

Emine Ceren T., Pavia, İşletme
Cok memnun kaldim, görevliler cok ilgili hocalar ise profesyonel, sayelerinde PoliTo’yu kazanabildim, Italya’da universite okumayi dusunen herkesin yolu Firenze’den gecmeli diye dusunuyorum.

Bertuğ E., Politecnico di Torino, Mühendislik
Daniele bey bize çok yardımcı oldu üniversite seçimi için. Başvuru sürecinde çok yardımcı oldular, maillere hemen cevap veriyorlar. Tavsiye ederim çok.  Kabul aldığım üniversite Sapienza Üniversitesi, girdiğim bölümde Molecular Biology, Medicinal Chemistry and Computer Science for Pharmaceutical Applications


Mina E., Sapienza, Moleküler Biyoloji
Özellikle Daniele Bruno'nun yardımlarıyla Ca' Foscari Üniversitesinde European, American and Postcolonial Language and Literature bölümünde Master yapmaya hak kazandım. Kendileri bu süreçte gerek önemli duyurular olsun gerek belgelerde yardım olsun çok yardımcı oldular. Şiddetle öneririm

Barış R., Ca’ Foscari Venedik, Dil ve Edebiyat
Firenze İtalyan üniversitelerine başvuru sürecinde çok yardımcı oldu ve Padova Üniversitesi information engineering bölümünden kabul aldım.Aklıma takılan tüm soruları cevaplandırmak için attığım e-maillere gece gündüz fark etmeksizin inanılmaz hızlı dönüş aldım.Başta Daniele Bey olmak üzere tüm Firenze ekibine teşekkür ederim :)

Ece İ., Padova, Bilgisayar Mühendisliği
Firenze, İtalyan üniversitelerine başvuru sürecinde çok yardımcı oldu ve Padova Üniversitesi information engineering bölümünden kabul aldım. Sorularım için mail attığımda anında dönüş aldığım ve çok memnun kaldığım harika bir kurum. Başta Daniele Bey olmak üzere tüm Firenze ekibine teşekkür ederim.

Azra Sude K., Padova, Bilgisayar Mühendisliği
Kendilerine çok soru sorduğum ve bıkmadan cevapladıkları için, hızlı dönüşleri için öncelikle teşekkür ederim. Mimarlık yüksek lisans için 3 üniversiteye başvurdum, henüz Sapienza Roma conservation bölümünden kabul aldım. Bu süreç bir mimarlık öğrencisi için daha kolay olamazdı. Grazie :)

Sena Ü., Sapienza, Mimarlık
Firenze ile çalışmaktan çok memnunum. Çok ilgilendiler; Onların doğru ve yerinde yönlendirmesiyle Cattolica Üniversitesi Economics and Managment bölümünden kabul aldım. Başta Bay Daniele Bruno olmak üzere tüm Firenze ailesine çok teşekkür ederim.

Sarp E., Cattolica, İşletme
Firenze Eğitim ile beraber başvurduğum Luiss Üniversitesi’nden, Politics; Philosophy and Economics bölümünden kabul aldım. Başvuru süreci Firenze Eğitim sayesinde çok kolay ve sorunsuz geçti, ailem ve ben çok memnun kaldık. Destekleri için Daniele Bey’e çok teşekkür ederiz.

Lalin A.,  LUISS, Uluslararası İlişkiler
Çocuklarının İtalya'da Eğitimini planlayan ailelere tavsiye edebileceğim tek nokta Firenze , arkadaş tavsiyesi ile ziyaretlerine gittiğim ilk andan itibaren tarafıma verdikleri güven ve yönlendirme ile 100% verdikleri tavsiye ve yönlendirmeyi takip ettik. Doğru okul seçimi ve yerinde müdahaleleri ile sayelerinde LUISS üniversitesine kabul aldık. Teşekkürler Firenze

Aslan T., LUISS, İşletme
Firenze ile bu sene Università Cattolica Del Sacro Cuore'de Food Production and Management ve Luiss University'de Economics And Management bölümüne başvurarak kabul aldım. Başvuru sürecinin tamamında hiç aksatmaksızın en iyi ve en hızlı şekilde yardımcı oldular.

Sevil Ç., Cattolica, Gıda Bilimleri
Firenze ailesine; Daniele Bey’e, ilgileri ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Yol göstericilikleri sayesinde İtalya'da Strategic Communication Master programına kolaylıkla başvuru onayımı almış bulunmaktayım. Aynı zamanda Italyanca derslerimi de buradan almaya başladım ve herkese öneriyorum

Simge L., IULM, İletişim
Özellikle Daniele bey ve Firenze Eğitim'in profesyonel eğitmenleri Politecnico di Torino'nun mimarlık bölümüne gayet yüksek bir puanla girmemde çok yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ederim.

Çağan Ç., Politecnico di Torino, Mimarlık
Firenze'den yaklaşık 4 yıldır danismanlik alıyorum ve çok memnunum. Milano'daki eğitim surecim icin tum universite ve master basvurularimi Firenze ile yaptım. Bana her konuda yardimci olan, aklımda soru bırakmayan ve çok ilgili/bilgili bir yurtdisi danışmanlık ve eğitim merkezi.Iyi ki yollarımız kesişmiş, bana gösterdiğiniz yol ve destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Italya'da eğitim görmek isteyen herkesin Firenze'ye ugramasini kesinlikle öneriyorum.

Ecenaz T., Domus Academy, Luxury Brand Management
Roma La Sapienza Tıp Fakültesini birincilikle kazandım. Yıl içinde gerek ders gerek bilgilendirme konusunda çok yardımcı oldular. Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldım. Çok çok teşekkür ederim.

İnci M., Sapienza, Tıp
canım ailem iyi ki tanistik beni hayata cok guzel hazırladınız hayatımdan cikmamaniz dileğiyle sizleri çok seviyorum çoooook

Müge Ş., Politecnico di Torino, Tasarım
Tüm süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sayenizde Domus Academy’nin master programına girmeye hak kazandım. Yurtdışında eğitim almak isteyenler hiç düşünmeden Firenze Eğitimi tercih etmeli :)

Melis Y., Domus Academy, Tasarım
Bu sene Federico II Üniversitesi tıp bölümüne başvurumu Firenze ile yaptım, bütün süreç boyunca cidden çok yardımcı oldular, yoğun da olsalar bütün sorularıma hemen yanıt döndüler. Ciddi ve güvenilir bir kurum gerçekten, İtalya’ya başvuru yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Nihan D., Federico II, Tıp
Firenzenin danışmanlığından çok memnun kaldım. Daniele Bey başvuru aşamalarında çok yardımcı oldu, Luiss ve Ca Foscari Üniversitelerinin İşletme ve Ekonomi bölümlerinden kabul aldım. Yardımlarınız için teşekkürler🙏

Selin E., Ca’ Foscari, İşletme
12. Sınıfa başlarken firenze ile çalışmaya başladık. Firenze öğrencisini hiç yalnız bırakmayan her konuda açıklayıcı bilgiler veren son derece işini bilen ve ehil bir kurumdur. Her Emaile çok kısa sürede cevap veriyor. Gerek üniversite başvurusu olsun gerek ulusal vize başvurusu olsun defalarca bilgi veriyor ve takıldığınız her durumda hemen sizinle hareket ediyor. Öğrenci için Stresli olan bu süreci keyifli bir heyecana dönüştürüyor. Özel ders konusunda da hizmet aldık ve yine çok memnun kaldık. İtalyada. İster İngilizce eğitim ister İtalyanca eğitim için gönül rahatlığı ile firenzeyi öneriyorum. Danışmanımız bay Daniele her zaman bizimle oldu ve işlerimizi sorunsuz yürüttü ve halletti.  Biz, bizi strese sokmayan bir firmayla çalışmak istedik ve firenze en doğru adres oldu.

Teşekkürler firenze
İyi ki varsın

Roza B., Bologna, Diş Hekimliği
 
Hatrı sayılır bir süredir Firenze eğitim ile çalışıyorum. italyan lisesi mezunuyum ve geçtiğimiz 5-6nsenedir hep farklı farklı derslerin ve konuların desteğini buradan aldım ve hep memnun kaldım. Şimdi Venedik’te IUAV üniversitesinde moda tasarım bölümünü kazandım ve bu süreçte de Firenze eğitim bana hep yol gösterdi, ders verdi ve gerçekten her konuda yardımcı oldular. Gerçekten ilgili ve donanımlı bir kadro. Daniele Bey özellikle kendiniz cevaplayamadığınız her soruyu cevaplayıp yol gösterebiliyor ve çok ilgili. Senelerdir bana ettiğiniz yardımınız ve desteğiniz için teşekkür ederim :)

Yasemin T., IUAV Venedik, Moda Tasarımı
İtalyadaki sınava hazırlanmak için ders ve üniversite kayıt süreci için danışmanlık hizmeti aldım. Bu süreçte bana çok büyük katkı sağladılar ve Sapienzada non-eu kontenjanında birincilikle tıbba girdim. Teşekkür ederim

Cansu A., Sapienza, Tıp
Sevgili Daniela'ya ve Firenze Eğitim ekibine kızımız İpek Yükselin İtalya Sapienza Üniversitesi Scienze Aziendali bölümüne kabulü sürecinde gösterdikleri ilgi, nezaket ve destek için teşekkür ederiz.  Ardı arkası devamlı gelen sorularımızı sabırla cevapladiginiz için ayrıca teşekkür ederiz.

İpek Y., Sapienza, İşletme
Kızım Sapienza Üniversitesi Scienze della Moda e del Costume bölümüne kabul edildi. Önce okul ve bölüm seçimi sonra da seçtiğimiz okul ve bölüme kayıt aşamalarındaki destekleriniz, tekrar tekrar sorduğuımuz sorulara sabırla cevap vermeniz ve bütün süreç boyunca yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz.
Şimdi sırada vize ve kesin kayıt var :)

Eylül G., Sapienza, Moda Bilimleri
Merhabalar. Ben Bologna Üniversitesinde bilgisayar mühendisliği kazandım. Bu konuda Firenze bana çok yardımcı oldu. Gerek almam gereken dersler konusunda gerekse başvuru prosedürleri açısından. Bana birçok konuda en iyi şekilde destek oldular. Sorduğum sorulara çok hızlı şekilde yanıt verdiler.
Teşekkür ediyorum FIRENZE.

Aziz Emir A., Bologna, Bilgisayar Mühendisliği
Danışmanlığa ek olarak İtalyanca dil eğitimimi bile Firenze’den tercih ettim. Çünkü diğer danışmanlık şirketleri gibi para tuzağı olmayıp gerçekten işlerini kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapıyorlar. Benimle Daniele Bruno Bey ilgileniyor ve gerçekten iletişimi ve hemen ilgilenmesi olsun, bilgisi olsun, kibarlığı olsun her şeyden çok memnunum ve memnuniyetle tavsiye ediyorum.

Selin A., Bologna, İşletme
Firenze’nin büyük yardımları sayesinde istediğim okullardan kabul aldım ve Luiss üniversitesine kayıt yaptırdım. Özellikle Daniele Bey hem kayıt hem de önceki süreçte çok yardımcı oldu bana. Firenze sayesinde girmek istediğim üniversitelerin danışmanlarıyla yüzyüze görüşme fırsatı yakaladım. Her türlü güvenebileceğiniz bir danışmanlık ofisi.


Halit Efe Ö., LUISS, İşletme
İtalya'da tıp hayalimi gerçekleştirmemde Firenze'nin çok büyük katkısı oldu. Kayıt işleminden başlayarak tüm aşamalarda bana gösterdiği destek için Daniele Hocama çok teşekkür ederim. Sınavlara hazırlanmamda Firenze'den aldığım kursların çok faydası oldu.

Defne Duru D., Cattolica, Tıp
Firenze (Daniele bey ve Uğur hanım) sayesinde İtalyan üniversitelere başvuru sürecimi çok rahat geçirdim. Günün her saatinde her şey için çok yardımcılardı, çok memnunum. Firenze ekibinin yardımıyla LUISS Guido Carli üniversitesinin Politics, Philosophy, Economics bölümüne %100 burslu girebildim. Firenzeye inanılmaz teşekkür ediyorum :).

Leyla B., LUISS, Uluslararası İlişkiler
Vermiş olduğunuz online bire bir imat hazırlık kurslarının , imat soru kitapcığı ve ders özetleri san raffaele tıp fakültesini kazanmamda çok fayda sağladığını belirterek , bu süre içerisinde bana göstermiş olduğunuz ilgi ve yardımlardan dolayı size , çalışma arkadaşlarınıza ve firenze öğretmenlerine çok tşk ederim

Kutay K., San Raffaele, Tıp
Birlikte çok güzel bir danışmanlık süreci geçirdim. Her sorunuma hızlı ve kolay bir şekilde çözüm bulduğunuz için çok teşekkür ederim. Başvurduğum Ca’ Foscari Üniversitesinde Business Administration and Management bölümünden yardımlarınız sayesinde kabul almış bulunmaktayım ve çok mutluyum. Tekrardan özel ilginiz ve yaşattığınız bu kolay ve zevkli süreç için teşekkür ederim. Sevgiler

Yiğit Murat E., Ca’ Foscari Venedik, İşletme